Autonomous zone in prague

akce

18.10.2014 Lazy Bastards (sk)

4AnTxz1


Zmrzlý pátý přes devátý Pá17.1.2014 (20:00)

letakcibulenahvr

Punk, kravál, techno, grindcore, rum!

Kapely a potom rave až do rána!
Začínáme v 8, doražte včas.
Vlez asi 70, za blbý kecy 200.

http://bandzone.cz/pk

http://bandzone.cz/dcr

http://bandzone.cz/aftercome

http://q59.org/

ravers and punks united


30.6. BENEFIT PRO AGREGÁT

Salut,

rádi bychom vás pozvali na benefiční koncert pro agregát, kterej proběhne v neděli 30. června, v 17h na Cibulce. Idea celý akce je taková: jde nám o to vybrat základní peníze pro koupi agregátu. Ten by měl bejt ve společným vlastnictví punx a volně k dispozici tomu, kdo by si chtěl udělat venkovní akci. Tohle bude první benefice, uvidíme, kolik se vybere a po létě možná uděláme ještě jednu.
Cítíme, že venkovní koncerty maj zvláštní kouzlo, jsou nabitý úplně jinou energií, volností. Punk byl kdysi mimo jiný taky subkulturou chudejch, ulice a předměstí, a tam by se moh zase vrátit. V době, kdy veřejnej prostor Prahy kolonizovaly auta, reklamy, montovaný krabice supermárketů, je důležitý usilovat i o nabourávání týhle prostorový hegemonie. A tohle jedna z možnejch cest: jednou za čas udělat happening, událost ve městě, ve kterým žijeme a ve kterým by se lidi mohli opět setkávat a na jednom místě strávit trochu společnýho času.
Na koncertě bude krom kapel taky občerstvení, gril, venkovní oheň a bar. Zahrají Remek, Or, Peleton, Hlinomaz, Avvika (nová kapela lidí z Daleko a Tabula Rasa), a Marnost, což je black metalovej projekt lidí z Remek a Gattaca (slibují pořádnou hlukovou smršť). Vstupný bude kilo, výtěžek z akce půjde celej do základu.

Díky!

cibule


La Vida Loca,Ghost dog,Sin Nombre

zveme vás na čtvrteční biograf na squate cibulka tentkrát se budou promítať filmy z drsného prostredia….

La Vida Loca

Dokumentární

Španělsko / Mexiko / Francie, 2008, 90 min

Říká se jim Maras. Tyto gangy, vybudované po vzoru gangů z Los Angeles, šíří hrůzu a teror v celé Střední Americe. Obraz všedního života členů nevidetelné armády na předměstí San Salvadoru. Nová světová pohroma, která slepým násilím ničí demokratické principy a odsuzuje na smrt mladou generaci zbavenou jakékoliv naděje na budoucnost.

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=jjM8CzxpIk4

Sin Nombre

Krimi / Drama / Thriller / Dobrodružný
Mexiko / USA, 2009, 96 min

Sedmnáctiletý Casper patří k mexickému pouličnímu gangu Mara Salvatrucha, pro jehož členy je nejvyšší hodnotou smrt příslušníka gangu soupeřícího. Osudová náhoda jej svede dohromady se stejně starou Sayrou, která se spolu s otcem a strýcem snaží přejet na střeše vlaku z rodného Hondurasu přes Mexiko do vysněných USA. Debutující Fukunaga umně mísí různé žánry, od thrilleru přes sociální drama na téma ilegální imigrace až po love story a western, aniž by v kterémkoli z nich působil nevěrohodně. Podmanivá vizuální stránka filmu využívá fotogeničnosti mexické krajiny viděné ze střechy vlaku, ani na okamžik však nesklouzne k efektnosti. Silnému důrazu na realističnost výpovědi podřídil režisér výběr málo známých herců či neherců. Strhující autenticita jejich výkonů spolu s Fukunagovou suverénní kontrolou nad obrazem i příběhem činí ze Sin nombre jeden z nejpozoruhodnějších debutů posledních let.

trailer:http://www.youtube.com/watch?v=VTSi0pKjC5g

Ghost Dog – Cesta samuraje

Akční / Krimi / Drama
Francie / Německo / Japonsko / USA, 1999, 116 min

Ghost Dog je vrah řídící se filosofií japonských samurajů. Žije na střeše opuštěné budovy na okraji New Yorku, obklopen svými milovanými holuby. I on, jediný svědek zločinů, se stane pro své chlebodárce nepohodlným. Jako varování pro Doga, padnou za oběť mafiánů jeho nejmilejší holubi. To však byla pro mafii velká chyba…

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Rml5ehAl7SM


brigada na cibulce

Zima se blíži a na cibulce je stále co dělat. Vyklízení odpadků po předchozích obyvatelech je za náma, Izolace ,zateplování oprava střech a mnoho dalších zábavných aktivit nás teprve čeká.Brigády sou každou sobotu od 10 hodin do večera na cibulce. takze nejblisii je uz tuhle sobotu 22.9 jakékoliv informace o tepelný izolaci oknech dveřích a stavebním materiálu sou výtané…

Fuck the Law Squat the world…
pripadni info na mailu nebo osobne na cibulce…